Salonumuzun Özellikleri

 • Salon Kapasitesi : 700 Kişi
 • Lokasyon: Google Harita Adresi
 • Hizmet Türleri :
  Düğün  
  (Yemekli - Yemeksiz)  
  Nişan  
  (Yemekli - Yemeksiz)  
  Sünnet  
  (Yemekli - Yemeksiz)  
  Özel Organizasyon  
  (Yemekli)  
  Toplu Organizasyon  
  (Yemekli)  
     
 • Çalışma Saatleri :
  Pazartesi : 08:00-23:00
  Salı : 08:00-23:00
  Çarşamba : 08:00-23:00
  Perşembe : 08:00-23:00
  Cuma : 08:00-23:00
  Cumartesi : 08:00-23:00
  Pazar : 08:00-23:00

Özel Günlerinize...

Özel bir mekanda özel bir hizmetle eşlik ediyoruz.

Düğün Salonu sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Seçkin Düğün Salonu olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Misyonumuz,

Seçkin Düğün Salonu olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur